Šiandien: 2023 Birželio 4

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Skelbimas ID 18672

 

Ypatybė:

Parduodamas

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Miestas/Kaimas:

Klaipėdos m.

Miesto dalis:

Centras

Gatvė:

Tiltų g.

Kambarių skaičius:

3

Aukštas/Aukštų sk.:

2/4

Namo tipas:

Mūrinis

Pastatymo metai:

1960

Bendras plotas:

76 m2

Aprašymas:

Pačiame senamiesčio širdyje, išskirtinio 4-ių aukštų mūrinio namo, žinomo kiekvienam klaipėdiečiui, 2-ame aukšte, parduodamas 76m² trijų didelių kambarių (19m² + 20m² + 13,6m²) butas su 9 m² atskira virtuve – salonu, su 5,5m² holu ir 5,5m² prieškambariu. Vonia - 5m². Aukštos 3,2m lubos. Butas ne kampinis, erdvus, kambariai taisyklingos keturkampio formos. Dviejų kambarių langai - su vaizdu į Jono kalnelį, žiūri į medžių apsuptą kiemą, kur visada surasite vietą savo automobiliui. Laiptinėje tik 6 butai. Pirmame aukšte butų nėra, todėl butas tinka ofisui ar profesionalios veiklos kabinetui. Tvarkinga rakinama laiptinė, domofonas. Ramūs kaimynai, visi - suaugę žmonės. Bute įrengta signalizacija, telefonspinė, dviejų zonų el. skaitliukai. Atliktas kapitalinis santechnikos vamzdyno ir elektros instaliacijos remontas, pakeisti radiatoriai, pakeistas magistralinės santechnikos stovas. Plastikiniai langai. Lauko šarvo durys. čius jai, apytikslė tokio remonto kaina būtų 500 eur/m2,jeigu daryti itin prabangiai - 700 eur/m2. Butas yra nuostabioje Klaipėdos vietoje: 4-5 minučių atstumu nuo kelto į Smiltynę, nuo Senojo turgaus, nuo Meridiano, nuo mokyklų, nuo suaugusių ir mažylių poliklinikų, taip pat po langu yra autobusų stotelė. Promenadas po centrine gatve - geriausias šopingas bei galimybe paskanauti įvairiausio maisto nuostabiose kavinėse, pailsėti skveruose bet kokiu dienos ar vakaro laiku. Jūs busite visų miesto švenčių įvykių centre. Gausybė pasilinksminimo vietų, iš kurių Jūs per 5-6 minutes grįšite į savo jaukius namus. Gera ir patogi vieta gyventi ir jaunimui, ir pensininkams. Foto tik vizualizacijos.

Kaina:

170.000  €

Kaina:

586.976 Lt

Skelbimo ID:

18672

Kontaktai:

Vadybininkė Laima

+370 677 86778,

laima@returta.lt

www.returta.lt

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra